Skip to content

Zdobądź kartę CSCS przez telefon.

SiteTicket to internetowe centrum szkolenia i oceny kwalifikacji w budownictwie.

Zrób swój NVQ, test BHP i wniosek o kartę przez telefon. Przesyłaj dowody, otrzymuj uwagi asesora, a my składamy do GQA wniosek o kartę.

Karta Blue od £889Gold od £1,185Black od £1,685Karta Green £350

Ośrodek 00454

Wybierz swoją kartę.

Wybierz kartę odpowiednią do pracy, którą wykonujesz.

Porównaj te karty

Karta Blue dla wykwalifikowanych pracowników

Dla kogo jest
Dla doświadczonych fachowców w budownictwie
Kwalifikacja
NVQ Level 2 · Karta ważna 5 lat
Pełna cena od
Pełny pakiet od £889

Karta Gold dla zaawansowanych fachowców lub nadzoru

Dla kogo jest
Dla zaawansowanych fachowców i osób nadzorujących prace budowlane
Kwalifikacja
NVQ Level 3 lub 4 · Karta ważna 5 lat
Pełna cena od
Pełny pakiet od £1,185

Karta Black dla kierowników

Dla kogo jest
Dla kierowników budowy
Kwalifikacja
NVQ kierownicze Level 5-7 · Karta ważna 5 lat
Pełna cena od
Pełny pakiet od £1,685

Green CSCS Q-Card

Dla kogo jest
Dla osób wykonujących lub planujących prace pomocnicze
Kwalifikacja
Kwalifikacja GQA Level 1 · Test Operatives H&S · Pierwsza karta ważna 2 lata
Pełna cena od
Pełny pakiet £350

Odnów swoją kartę Green CSCS Q-Card

£250

Pakiet odnowienia Green CSCS Q-Card. Przed potwierdzeniem, czego potrzebujesz, sprawdzimy aktualną kartę, pracę jako robotnik budowlany i zaliczenie testu. Wniosek zostanie złożony po wymaganych weryfikacjach.

Pakiet obejmuje lekcje powtórkowe i wymaganą nagrywaną weryfikację języka angielskiego. Szczegóły kwalifikowalności i dalsze kroki znajdziesz w informacjach o odnowieniu.

Jak przebiega proces

  1. 1

    Wybierz kartę

    Wybierz kartę i kwalifikację odpowiadające Twojej pracy i obowiązkom.

  2. 2

    Zdobądź kwalifikację i zdaj test

    Ukończ kurs lub ocenę dowodów z pracy oraz wymagany test BHP. Pomożemy Ci na każdym etapie.

  3. 3

    Odbierz kartę

    Po wymaganych egzaminach, weryfikacjach i płatności składamy wniosek do GQA. GQA wydaje kartę.

Zobacz aplikację od środka, zanim się zapiszesz

Prawdziwe nagrania z aplikacji.

Krótkie lekcje

Każda krótka lekcja jasno wyjaśnia jeden temat, zanim przejdziesz dalej.

Śledź ukończone i pozostałe zadania

W aplikacji sprawdzisz zadania ukończone i te, które pozostały do wykonania.

Proste słowa, czytelne obrazy

Jasne wyjaśnienia, z angielskimi terminami BHP, których potrzebujesz na teście i na budowie.

Dlaczego warto wybrać SiteTicket?

Porównaj kwalifikację, test BHP i wniosek o kartę zawarte w każdym pakiecie.

Ucz się na telefonie

Ucz się i przesyłaj dowody przez telefon. Przed rezerwacją wyjaśniamy wymagania dotyczące oceny, urządzenia i tożsamości.

Sprawdź, jakie dowody przesłać

W NVQ aplikacja pokazuje, jakie dowody następnie nagrać i przesłać. Wykonuj po jednym jasnym zadaniu, przedstawiaj własną pracę i otrzymuj uwagi asesora.

Otrzymaj informację zwrotną od osoby oceniającej

Osoba oceniająca sprawdza Twoje dowody i wyjaśnia, co należy przesłać dalej.

Kwalifikacja, test BHP i wniosek o kartę

Zapewniamy kwalifikację i wymagany test BHP, a po zdaniu wymaganych testów i zakończeniu weryfikacji składamy wniosek o kartę do GQA.

Zajmujemy się wnioskiem o kartę GQA po spełnieniu wymagań dotyczących kwalifikacji i testu.

Bezpłatne poprawki testu GQA H&S

Jeśli nie zdasz testu GQA H&S, możesz zdawać u nas ponownie bez dodatkowych kosztów aż do skutku. Testy wiedzy lub pisemne NVQ mają osobne zasady poprawek.

Wniosek o kartę po uzyskaniu kwalifikacji

Składamy wniosek o kartę po potwierdzeniu kwalifikacji przez GQA oraz otrzymaniu ważnego zaliczenia testu, płatności i wymaganych danych.

Level 1 w Twoim języku

Angielski dźwięk, napisy i kluczowe terminy w jedenastu językach pomagają w przygotowaniu. Oficjalne oceny kwalifikacji i test H&S odbywają się po angielsku.

Dlaczego potrzebujesz karty CSCS?

Karta CSCS pokazuje pracodawcom, że masz uznawaną kwalifikację i zdany test BHP wymagane w Twojej roli w budownictwie. Wiele budów wymaga odpowiedniej karty przed rozpoczęciem pracy.

Karta powinna odpowiadać Twojej pracy i obowiązkom. Pracodawcy mogą sprawdzić jej aktualność i ważność za pomocą CSCS Smart Check.

Znajdź kartę odpowiednią do swojej roli

O SiteTicket

SiteTicket Ltd to zatwierdzony przez GQA ośrodek nr 00454.

14 000+ kursantów otrzymało certyfikat.

GQA należy do CSCS Alliance, a pracodawcy mogą weryfikować jego karty przez CSCS Smart Check.

Nasz ośrodek znajduje się w London.

Większość procesu można ukończyć zdalnie. Jeśli dana weryfikacja lub ocena wymaga obecności, możesz przyjść do ośrodka. Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę.

Skontaktuj się z nami

Zeus House, 16-30 Provost Street, London, N1 7NG

Nasze biuro

Wybierz kartę

Wybierz kwalifikację i kartę odpowiadające Twojej pracy. Pomagamy w ocenach, teście i wniosku.