Zdobądź kartę CSCS przez telefon.
SiteTicket to internetowe centrum szkolenia i oceny kwalifikacji w budownictwie.
Zrób swój NVQ, test BHP i wniosek o kartę przez telefon. Przesyłaj dowody, otrzymuj uwagi asesora, a my składamy do GQA wniosek o kartę.
Karta Blue od £889Gold od £1,185Black od £1,685Karta Green £350
Ośrodek 00454
Wybierz swoją kartę.
Wybierz kartę odpowiednią do pracy, którą wykonujesz.
Karta Blue dla wykwalifikowanych pracowników
Dla doświadczonych fachowców w budownictwie
NVQ Level 2 · Karta ważna 5 lat
Samo NVQ od £799
Musisz pracować w swoim fachu i móc wykazać umiejętności. Uzyskaj odpowiednie NVQ Level 2 dla swojego zawodu, aby spełnić wymagania tej karty.
Karta Gold dla zaawansowanych fachowców lub nadzoru
Dla zaawansowanych fachowców i osób nadzorujących prace budowlane
NVQ Level 3 lub 4 · Karta ważna 5 lat
Samo NVQ od £1,095
Karty Advanced Craft wymagają odpowiedniego NVQ Level 3. Karty Supervisor wymagają NVQ z nadzoru na Level 3 lub 4. Pomagamy wybrać kwalifikację pasującą do zawodu i obowiązków.
Karta Black dla kierowników
Dla kierowników budowy
NVQ kierownicze Level 5-7 · Karta ważna 5 lat
Samo NVQ od £1,595
Dla kierowników budowy z odpowiednią kwalifikacją NVQ z zarządzania budową na poziomie 5, 6 lub 7. Promowany pakiet jest wyceniony dla poziomu 6; poproś nas o potwierdzenie kwalifikowalności i ceny dla pozostałych poziomów.
Porównaj te karty
Karta Blue dla wykwalifikowanych pracowników
- Dla kogo jest
- Dla doświadczonych fachowców w budownictwie
- Kwalifikacja
- NVQ Level 2 · Karta ważna 5 lat
- Pełna cena od
- Pełny pakiet od £889
Karta Gold dla zaawansowanych fachowców lub nadzoru
- Dla kogo jest
- Dla zaawansowanych fachowców i osób nadzorujących prace budowlane
- Kwalifikacja
- NVQ Level 3 lub 4 · Karta ważna 5 lat
- Pełna cena od
- Pełny pakiet od £1,185
Karta Black dla kierowników
- Dla kogo jest
- Dla kierowników budowy
- Kwalifikacja
- NVQ kierownicze Level 5-7 · Karta ważna 5 lat
- Pełna cena od
- Pełny pakiet od £1,685
Green CSCS Q-Card
- Dla kogo jest
- Dla osób wykonujących lub planujących prace pomocnicze
- Kwalifikacja
- Kwalifikacja GQA Level 1 · Test Operatives H&S · Pierwsza karta ważna 2 lata
- Pełna cena od
- Pełny pakiet £350
Odnów swoją kartę Green CSCS Q-Card
£250Pakiet odnowienia Green CSCS Q-Card. Przed potwierdzeniem, czego potrzebujesz, sprawdzimy aktualną kartę, pracę jako robotnik budowlany i zaliczenie testu. Wniosek zostanie złożony po wymaganych weryfikacjach.
Pakiet obejmuje lekcje powtórkowe i wymaganą nagrywaną weryfikację języka angielskiego. Szczegóły kwalifikowalności i dalsze kroki znajdziesz w informacjach o odnowieniu.
Jak przebiega proces
- 1
Wybierz kartę
Wybierz kartę i kwalifikację odpowiadające Twojej pracy i obowiązkom.
- 2
Zdobądź kwalifikację i zdaj test
Ukończ kurs lub ocenę dowodów z pracy oraz wymagany test BHP. Pomożemy Ci na każdym etapie.
- 3
Odbierz kartę
Po wymaganych egzaminach, weryfikacjach i płatności składamy wniosek do GQA. GQA wydaje kartę.
Zobacz aplikację od środka, zanim się zapiszesz
Prawdziwe nagrania z aplikacji.
Dlaczego warto wybrać SiteTicket?
Porównaj kwalifikację, test BHP i wniosek o kartę zawarte w każdym pakiecie.
Ucz się na telefonie
Ucz się i przesyłaj dowody przez telefon. Przed rezerwacją wyjaśniamy wymagania dotyczące oceny, urządzenia i tożsamości.
Sprawdź, jakie dowody przesłać
W NVQ aplikacja pokazuje, jakie dowody następnie nagrać i przesłać. Wykonuj po jednym jasnym zadaniu, przedstawiaj własną pracę i otrzymuj uwagi asesora.
Otrzymaj informację zwrotną od osoby oceniającej
Osoba oceniająca sprawdza Twoje dowody i wyjaśnia, co należy przesłać dalej.
Kwalifikacja, test BHP i wniosek o kartę
Zapewniamy kwalifikację i wymagany test BHP, a po zdaniu wymaganych testów i zakończeniu weryfikacji składamy wniosek o kartę do GQA.
Zajmujemy się wnioskiem o kartę GQA po spełnieniu wymagań dotyczących kwalifikacji i testu.
Bezpłatne poprawki testu GQA H&S
Jeśli nie zdasz testu GQA H&S, możesz zdawać u nas ponownie bez dodatkowych kosztów aż do skutku. Testy wiedzy lub pisemne NVQ mają osobne zasady poprawek.
Wniosek o kartę po uzyskaniu kwalifikacji
Składamy wniosek o kartę po potwierdzeniu kwalifikacji przez GQA oraz otrzymaniu ważnego zaliczenia testu, płatności i wymaganych danych.
Level 1 w Twoim języku
Angielski dźwięk, napisy i kluczowe terminy w jedenastu językach pomagają w przygotowaniu. Oficjalne oceny kwalifikacji i test H&S odbywają się po angielsku.
Dlaczego potrzebujesz karty CSCS?
Karta CSCS pokazuje pracodawcom, że masz uznawaną kwalifikację i zdany test BHP wymagane w Twojej roli w budownictwie. Wiele budów wymaga odpowiedniej karty przed rozpoczęciem pracy.
Karta powinna odpowiadać Twojej pracy i obowiązkom. Pracodawcy mogą sprawdzić jej aktualność i ważność za pomocą CSCS Smart Check.
- Karta Blue dla wykwalifikowanych pracowników
- Karta Gold dla zaawansowanych fachowców lub nadzoru
- Karta Black dla kierowników
- Green CSCS Q-Card
O SiteTicket
SiteTicket Ltd to zatwierdzony przez GQA ośrodek nr 00454.
14 000+ kursantów otrzymało certyfikat.
GQA należy do CSCS Alliance, a pracodawcy mogą weryfikować jego karty przez CSCS Smart Check.
Nasz ośrodek znajduje się w London.
Większość procesu można ukończyć zdalnie. Jeśli dana weryfikacja lub ocena wymaga obecności, możesz przyjść do ośrodka. Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę.
Zeus House, 16-30 Provost Street, London, N1 7NG
Nasze biuro
Wybierz kartę
Wybierz kwalifikację i kartę odpowiadające Twojej pracy. Pomagamy w ocenach, teście i wniosku.





